Coronaproof uitje in Drenthe
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 32,50 p.p.
- 2-30 personen
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 100,00 per Daf
- 2-100 personen
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 35,00 p.p.
- 2-100 personen
- Tijdsduur: 3,5 uur
- Kosten: vanaf € 100,00 per Daf
- Picknick vanaf 7 personen € 14,50 p.p.
- Tijdsduur: 4 uur
- Kosten: vanaf € 46,00 p.p.
- Vanaf 12-40 personen
- Tijdsduur: 4,5 uur
- Kosten: vanaf € 25,50 p.p.
Coronaproof uitjes in Drenthe!
Zijn jullie op zoek naar een uitje? Wij verzorgen coronaproof toertochten met de Daf, solex, e-chopper en tandem. Super coronoproof allemaal. Ben je het thuiszitten zat? Kom dan gezellig bij ons langs voor het huren van één van onze vervoersmiddelen om daar een hilarische toertocht mee te maken. Ook in coronatijd is het fijn om samen iets leuks te doen. Daar dragen wij graag aan bij. Welkom!
Coronaproof uitje in Drenthe? Vanuit huis een online game doen of eropuit trekken met de solex, tandem, e-chopper of Daf.
Wij hebben verschillende activiteiten die nog wel kunnen. Om te beginnen kun je een online game of teambuilding bij ons doen. Super Coronaproof natuurlijk. Gewoon thuis met een laptop op je schoot op de bank…Verder hebben we toertochten met de solex, E-chopper en tandem voor jullie uitgezet. Lekker naar buiten, genieten en vitamine D opsnuiven. Wil je weten welke maatregelen wij treffen om de uitjes coronaproof te laten verlopen en wat de maatregelen op onze locatie zijn. Check dan de contact pagina. alle maatregelen staan hier voor je op een rijtje.
Stel je hebt iets bij ons gereserveerd en de Corona maatregelen laten het toch niet toe om een uitje te doen dan kun je de reservering kosteloos omzetten naar een andere datum of annuleren. Mocht je langs willen komen om het uitje door te spreken dan is dat natuurlijk mogelijk. Wel graag van tevoren even een afspraak maken.
Wil je nog wat Tips voor het organiseren van een uitje? Lees dan hier verder.
- Organiseren van ontmoetingen
- Gekke activiteiten bedenken
- Iets samen doen
- Kokkerellen
- Puur eten en drinken
- Teambuilding
- Een goed gesprek
- Samenwerken
- Een gezellige ‘huiskamer’ sfeer
- Gemoedelijke gastvrijheid
- Plezier
- Het Drentse platteland
- En ja, samen ‘klussen’. Flexibel zijn en blijven doen waar we voor staan! Omdat we daar blij van worden. Elke keer weer!
Je kunt bij ons komen kokkerellen in de kookstudio.
Maar natuurlijk is het ook mogelijk dat wij voor jullie koken.
Je kunt gebruik maken van een lunch, barbecue of buffet.
We werken met verse producten en kopen ze zoveel mogelijk bij lokale ondernemers. Zo maken we (h)eerlijke gerechten. Heb je (di)eetwensen? Laat het ons weten dan houden wij er rekening mee.