Uitje Drenthe
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 35,00 p.p. (Bij 4 pers./Daf)
- 2-100 personen
- Tijdsduur: 8 uur
- Kosten: Vanaf € 97,50 p.p.
- Vanaf 15 personen
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 37,50 p.p.
- 2-50 personen
- Tijdsduur: 4,5 uur
- Kosten: vanaf € 62,50 p.p.
- Incl. 4 consumptiemunten
- Vanaf 15 personen
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 27,50 p.p.
- Vanaf 15 personen
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 37,50 p.p.
- 2-50 personen
- Tijdsduur: 8 uur
- Kosten: € 82,50 p.p. (Bij 4 pers./Daf)
- Incl. 4 consumptiemunten
- Vanaf 15 personen
- Tijdsduur: 2,5 uur
- Kosten: vanaf € 27,50 p.p.
- Vanaf 15 personen
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 30,00 p.p. (bij 4 pers./Daf)
- 2-100 personen
- Tijdsduur: 4 uur
- Kosten: vanaf € 35,00 p.p. (bij 4 pers./Daf)
- 2-100 personen
- Samen kokkerellen en lekker eten
- Tijdsduur: 4,5 uur
- Kosten: vanaf € 67,50 p.p.
- Incl. 4 consumptiemunten
- Vanaf 15 personen
- Tijdsduur: 4,5 uur
- Kosten: vanaf € 25,50 p.p.
- Vanaf 12 personen
Uitje in Drenthe
Leuke uitjes in Drenthe met de solex, Daf of e-chopper. Een toertocht maken en op een originele manier het Drentse platteland verkennen. Dit uitje kun je combineren met een spel. Zo hebben we puzzeltochten, een ontmasker de mol game, of een variant waarbij je onderweg allerlei gekke opdrachten gaat uitvoeren. Wil je het uitje afsluiten met lekker eten dan kan dat ook. Je kunt samen gaan kokkerellen in onze kookstudio of buitenkeuken. Of gebruik maken van een buffet of barbecue. Er is van alles mogelijk. Wij maken graag een programma op maat voor jullie uitje in Drenthe.
Er op uit in Drenthe?
Wij verzorgen uitjes vanaf onze locatie in hartje Drenthe. Zo kun je een hilarische toertocht maken met de Daf of solex en genieten van het rustige Drentse platteland. Wil je creatief of culinair uitje dan kun je terecht voor diverse leuke workshops. Zo kun je samen kokkerellen in de kookstudio of samen schilderen, trommelen op een djembé en nog veel meer leuke uitjes.
Super bedankt voor de foto! Wij hebben ontzettend genoten! Bedankt voor jullie gastvrijheid, wij hadden een hele mooie dag. Fijn weekend!
- Organiseren van ontmoetingen
- Gekke activiteiten bedenken
- Iets samen doen
- Kokkerellen
- Puur eten en drinken
- Teambuilding
- Een goed gesprek
- Samenwerken
- Een gezellige ‘huiskamer’ sfeer
- Gemoedelijke gastvrijheid
- Plezier
- Het Drentse platteland
- En ja, samen ‘klussen’. Flexibel zijn en blijven doen waar we voor staan! Omdat we daar blij van worden. Elke keer weer!
Je kunt bij ons komen kokkerellen in de kookstudio.
Maar natuurlijk is het ook mogelijk dat wij voor jullie koken.
Je kunt gebruik maken van een lunch, barbecue of buffet.
We werken met verse producten en kopen ze zoveel mogelijk bij lokale ondernemers. Zo maken we (h)eerlijke gerechten. Heb je (di)eetwensen? Laat het ons weten dan houden wij er rekening mee.